City Garden Apartment 1

Pokoj až pro čtyři osoby

V tomto příjemném pokoji se mohou pohodlně ubytovat až čtyři osoby, díky jedné manželské a až dvěma jednolůžkovým postelím. Pokoj si Vás získá i velkou rohovou vanou v koupelně a přímým vstupem na velký balkón.

City Garden Apartment 2

Apartmán až pro šest osob

Tento dvoupokojový apartmán nabízí jeden pokoj s manželskou postelí a druhý pokoj s jednou manželskou a dvěma jednolůžkovými postelemi. Můžete si zde užít výhled na zahradu nebo jen tak posedět na prostorném balkóně.

City Garden Apartment 3

Apartmán až pro pět osob

Tento útulný dvoupokojový apartmán je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou. Apartmán se skládá ze dvou pokojů  (2 manželské posteleme a 1 jednolůžko), pěkné koupelny a malé kuchyňky. V kombinaci s velkou zahradou a bazénem, který se nachází v objektu, je to místo pro rodinnou dovolenou jako stvořené!

City Garden Apartment 4

Apartmán až pro čtyři osoby

City Garden Apartment 4 je jeden z našich nejvelkorysejších apartmánů, a to díky přímému vstupu jak k bazénu, tak na zahradu, a také díky velké kuchyni. Rohový dekorativní krb dodává celému apartmánu na eleganci.

City Garden Apartments 5

Pokoj až pro šest osob

Náš City Garden Apartment 5 je jednoduchý, velký apartmán pro nenáročné skupiny, disponuje 6 postelemi. Pokud se chystáte s partou přátel objevovat krásy Prahy, pak je City Garden Apartment 5 to pravé ubytování pro Vás!

City Garden Apartments 6

Apartmán až pro pět osob

City Garden Apartments 6 je jednoduchý, netradiční apartmán pro nenáročné klienty. Nabízí ale veškerý komfort včetně kuchyňky.